ELDEN TAKSİTLE NASIL ALIŞVERİŞ YAPARIM?

Sayın Müşterimiz;

Elden taksitle alışveriş yapabilmeniz için Esme Alışveriş Merkezlerinin herhangi bir mağazasından daha önce alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir.

esme.com.tr den ürün satın alırken ürünlerinizi sepete ekleyip ödeme ekranına geçmek istediğinizde sistem tarafından sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Girmiş olduğunuz T.C kimlik numarası Esme Alışveriş Merkezleri veri tabanında sorgulandıktan sonra ödeme sayfasında kredi kartı ve havale ödeme yöntemleri ile birlikte elden taksitli fiyatlarımız tarafınıza sunulacaktır. Bu aşamada elden taksitli fiyatlarda farklı ürün gruplarının farklı elden taksitli fiyatlarını bütçenize göre belirleyebilir alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Satın alma işlemi gerçekleştiğinde siparişiniz bizlere ulaşmış olacaktır, bu aşamada dilerseniz herhangi bir mağazamıza çok kısa bir süreliğine uğrayıp evraklarınızı imzalayabilir, ya da sizlerle irtibata geçecek olan satış yetkilimize evraklarınızı adresinize istediğinizi belirtebilir, ürün teslimatı ile birlikte evraklarınızı imzalayıp ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Daha önce Esme Alışveriş Merkezlerinde alışverişiniz bulunmuyorsa sizler de esmenin sunmuş olduğu kredi kartı taksitli, garanti pay ve havale ödeme yöntemi ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.